Skip to main content

Kurti geresnį Vonios kambarys: 6 Vonios Atnaujinimai verta pinigų

Virtuvės paprastai vertinamas kaip namuose širdyje, bet vonios yra raumenų . Prastai planuojama vonios kambarys gali turėti įtakos, kaip jūs manote apie jūsų namuose už metus į priekį. Dar daugiau, jis yra vienas iš brangiausių kambarių Atnaujinimo. Jei pastato savo namus, labai svarbu gauti teisę vonios pirmą kartą. Jūsų statybininkas turėtų turėti standartinių variantų ir modernizavimą sąrašą, bet kaip jūs žinote, vonios kambarys atnaujinimai bus pridėti prie jūsų namo vertę?

Pakartokite po mūsų: Vonios turėtų būti labiausiai funkcinės kambarių namuose. Nurodykite teisingus vonios atnaujinimas reiškia, kad jums patinka jūsų vonios kambarys už metus į priekį – nesvarbu koks. Investuoti į šių vonios atnaujinimus gauti didžiausią vertę už savo pinigus.

Kurti geresnį Vonios kambarys: 6 Vonios Atnaujinimai verta pinigų

meistras vonios kambarys

Jei jūsų pasirinktas Floorplan siūlo pagrindiniame miegamajame, kaip alternatyva, jį priimti. Sunkus vonios yra vienas iš geidžiamiausių savybių, skirtų perparduoti, vertės. Jei jūsų dabartinis namo išplanavimas neapima meistras vonia, ji gali būti verta savo pinigų, kad jūsų architektas dizainas vieną tau. Kaip vienas iš labiausiai naudojamų kambarius visą namų, meistras vonios kambarys yra būtina. Ji suteikia suaugusiesiems vieta atsipalaiduoti, atskiras save nuo vaikų ir likti sveikas. Tai viena iš brangesnių vonios atnaujinimus, bet nieko praleidžiate ant master vonios mokės jums atgal dešimteriopai funkcionalumą ir investicijų.

rūsys vandentiekio

Įrašyta rūsyje vandentiekio pasiruošimo metu yra pigus ir paprastas, todėl mokėti savo statybininkas, kad tai padaryti prieš jums pereiti į. Žinoma, tai ne labiausiai jaudinantis atnaujinti. Vis dėlto, pasirenkančių vandentiekio savo rūsyje – net jei jis nėra baigtas – prasminga. Jums gali baigti savo rūsyje kada nors ateityje, ir atsižvelgdamas vandentiekio įdiegta statybos proceso metu taupo jūsų pinigus. Kai būsite pasirengę užbaigti jį, jums nereikės lūžti betono ar išplėšti sienos įdiegti vandentiekio. Vietoj to, galite prijungti tiesiai į esamą vandentiekio ir praleisti į priekį, kadravimo ir gipso.

Plytelių ir grindų

Klauskite visiems kas manimi gyveno su bloga rožinė plytelių 10 metų: Plytelių sunku pakeisti. Jis reikalauja didelių griovimo ir, daugeliu atvejų, jūs jį išjungti, arba išmokti gyventi su plytelių jums nepatinka. Negalima atsiskaityti už standartinį plytelių, jei tai nėra kažkas jums patinka, nes bando pakeisti jį žemyn kelio yra brangus ir daug laiko. Modernizuota paviršiai pagerinti jūsų vonios kambarys atrodo taip tai kažkas ypatinga. Sekite patį principą su grindų, pasirenkant ilgalaikius medžiagų, kad jums patrauklūs. Jūs visada galite pakeisti dažų spalvą ir armatūra, bet plytelių ir grindų ten bus tam tikrą laiką.

Papildomas saugojimas

Jei vienas iš jūsų galimybių vonios atnaujinimo padidėjo saugojimo, jūsų atsakymas turėtų būti teigiamas. Vonios saugojimas yra viena iš funkcijų galite ne galvoti apie iš pradžių, bet gali padaryti didžiulį pagerinti jūsų gyvenimo būdą. Papildomi spintos, įmontuota lentynų ir organizatoriai padaryti tarp užstatyti urve ir giedras trauktis skirtumą. Pasirinkti atnaujinimus, kad sukurti iš vietos turite ir padės jums išlaikyti jūsų vonios visiškai organizuotas.

geriau apšvietimas

Statybininkas-klasės apšvietimas yra retai įkvepiantis. Tai paprastai standartiniai over-the-veidrodį žibintus, kurie pigiai pirkti ir įdiegti. Jūs galite atnaujinti savo apšvietimo paketą į savo pirkdamos geresnių armatūra ir net planuoja Can žibintai. Nors natūralus apšvietimas yra visada geriausia, langai ne visada įmanoma vonios kambarys. Atsigriebti už šviesos trūkumo modernizuotos armatūra, kurie įrengti su ryškiais LED žibintai, kad bus paskutinis.

Atskiras vonia ir dušas

Vienas iš paprasčiausių vonios atnaujinimus, su kuria gausite grąžą spardytis yra atskira vonia ir dušas. Atskiros erdvės padidinti jūsų namų vertę ir pasiūlyti daugiau funkcijų – ypač master vonioje. Standartinis vonia ir dušas Combo gali padaryti pavyko, tačiau ji neturi wow faktoriaus. Atskiras vonia ir dušo nėra tiksliai savaitgalį renovacija, todėl, jei tai, ką jūs norite, atnaujinti pastato procesą, o ne metu. Jūs padėkoti sau vėliau.

Virtuvės galėtų parduoti namus, tačiau bet namą galima pasakyti, kad patogus, funkcionalus vonios kambarys yra taip pat svarbus. Funkcija ir stilius turėtų ateiti kartu sukurti erdves, išlaikyti savo šeimą organizuotas, todėl ieškoti atnaujinimų, kurie yra suderinami su, kaip jūs gyvenate. Daugeliu atvejų, praleisti šiek tiek daugiau apgalvotos vonios atnaujinimus gali padidinti jūsų namų perpardavimo vertę – ir jūsų šeimai pasitenkinimą.

You may also like