Skip to main content

4 bendras vonios kambarys Design mistakes ir kaip išvengti

4 Bendrasis Vonios Design mistakes

Daugelis iš mūsų yra ne profesionalūs interjero dizaineriai, kuris yra, kodėl tai gerai padaryti keletą dizaino klaidų kartkartėmis (Tai geriausias būdas mokytis, tiesa?). Tačiau, jūs neturite gyventi su savo klaidingų amžinai. Dažnai vos kelių mažų tweaks, šios klaidos yra lengvai nustatoma ir jūsų interjeras jaustis Pasakų ir funkcionalus nei bet kada.

Štai keturi iš labiausiai paplitusių vonios dizaino klaidų matome, taip pat paprastus veiksmus, galite imtis, siekiant jas ištaisyti. Jei jūs suprantate, esate kaltas dėl vieno ar dviejų sąraše, nesijaudinkite-Stengiamės padėti.

1. Ne sluoksniavimasis apšvietimas

Ar sprendžiant su tiesiog orinės apšvietimo Jūsų vonios kambariui? Jei taip, jūs darote sau meškos. Sluoksniuotas apšvietimas yra labai svarbus siekiant sukurti tikrą funkcinį kambarys ir vonios kambarys yra ne išimtis. Sluoksniuotas apšvietimas daro viliojimo kasdienybe, pavyzdžiui, skutimosi metu arba išleisti makiažas, daug lengviau.

Tiems, nežinote, kas yra sluoksniuotos apšvietimo išdėstymas gali atrodyti, čia pavyzdys:

  • Apšvietimas:  Jūsų esamos pridėtinių apšvietimo. Apsvarstykite pridedant papildomą išėma apšvietimas gyvinti jokių tamsių kampų.
  • Akcentas apšvietimas:  Papildomas laikiklis aplink veidrodį ar šurmulio padeda viliojimo kasdienybe. Jei dažnai mirkti vonioje, atsipalaiduoti, apsvarstyti pridedant šviestuvas ten taip pat; vienas, kad bus jums artimosios šviesos sukurti tam tikrą atmosferą.
  • Užduotis apšvietimas:  Mažesni, apšviesti grožio veidrodėliai taip pat gali padėti viliojimo.

2. kūrimas saugojimo pavėluotai

Kaip sluoksniuotos apšvietimas, ši klaida daro įtaką forma ir funkcija. Vonios kambarys be pakankamai vietos laikyti viskas organizuota, yra pernelyg bendro. Produktai gauti kraunamos visur, todėl kambarys atrodo nepatogus ir blaško dėmesį nuo dizaino.

Atėjo laikas gauti rimtų apie saugojimui. Pirmasis žingsnis yra suprasti, ką Jums reikia. Eiti per savo kasdienybe su savo vonios kaip yra, ir padaryti viską, kad tiksliai kur viskas pradeda skaidyti. Dėmesys bet vietose, kur jums rasti sau gauti nusivylė su jūsų dabartinės išdėstymą, arba kasti neorganizuotų stalčiai rasti elementą, kurį reikia.

Be to, eiti apsipirkti atitinkamų saugojimo sprendimus su savo problemines sritis galvoje. Štai raktas: ne tik rinktis pigiausias, utilitarinė variantą. Vietoj to, investuoti į gabalas, kad bus padaryti dvigubai muitas, pridedant tam tikrą estetinę vertę, pavyzdžiui, vytelių krepšius aukščiau rodomas.

3. neatitikimo armatūra

Leiskite face it: tai gana lengva neatitikimo armatūra. Jums gali tekti iš naujo padaryti jūsų vonios gabalas po gabalo, tik realizuoti per tam tikrą laiką, kad kažkas ne visai pridėti savo dizainą. Laimei, tačiau tai taip pat gana lengva nustatyti; vienas, kad tikrai gali būti sprendžiama per savaitgalį.

Kai susiduriame su armatūra, svarbu prisiminti, kad, nors ši medžiaga jums pasirinkti jūsų armatūra yra raktas, apdaila, gali būti dar labiau. Du armatūra, kurie yra pagaminti iš tos pačios kūno medžiagos, dar priimančiosios skirtingų apdailos, nesutampa. Apsvarstykite išvaizdą jums po prieš perkant:

  • Poliruotas:  Poliruotas apdailomis moderniausia ieško, siūlanti sklandžiai tekstūros ir aukštą blizgesį.
  • Šepečiu arba atlasinio:  Šios apdailos yra labiausiai paplitusi, siūlanti daugiau matiniu išvaizdą.
  • Alyvuotos:  Vieni mano tamsesnis, alyvuotas apdailos būti šiek tiek senamadiškas, tačiau jie gerai dirba su tam tikrų estetinių stilių, pavyzdžiui, Toskanos ar Prancūzijos Šalis dizainas.

4. pamiršusios apie dekoru

Kai susiduriame su stora erdvėje, ji gali būti pagunda atsisakyti vonios dekoro kūrimo netvarką baimės (žr vonios kambario dizainas Klaida # 2). Tačiau, mes rekomenduojame prieš po šio noras. Dekoro elementai dažnai detalės, kurios gali padėti padaryti savo dizaino jaustis tyčinis, baigtas, ir asmens, o ne griežtai utilitarinė erdvės ar pavėluotai.

Realybė yra tai, kad jums nereikia per daug dekoro nutempti darnią išvaizdą. Pirmiausia įsitikinkite, visi jūsų Tekstilė-tokių kaip rankšluosčiai ir kilimėlių rungtynės. Įdėkite gabalėlį ar du sienos meno ekrane. Tada, jei jūs turite bet kurioje patalpoje, apsvarstyti pridedant šiek tiek žalumos, arba žvakės savo tuštybės ar kito lygaus paviršiaus.

Vonios kambario dizaino klaidų atsitikti geriausias iš mūsų, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite mokytis iš savo klaidų ir padaryti keletą pakeitimų, tuo geriau.

 

You may also like