Skip to main content

Šiltos Metalo Tvirtinimo Idėjos gyvinti jūsų vonios kambarys

Mes visi žinome, kad dizaino tendencijos ateina ir išeina, bet šalia didelis dalykas yra šiltas metalo armatūra vonios kambaryje. Gone yra šalto chromo ir nerūdijančio plieno dienas. Šių dienų, tai, kaip kurti kviečiant erdves vario, bronzos, žalvario ir aukso mėgsta.

Jei esate susirūpinę, kaip geriausiai įtraukti šias medžiagas į savo dizainą be nuomos dizainas tampa pernelyg šviesą, nereikia nervintis. Mes turime patarimus apie tai, kaip naudoti šiltus metalų sukurti prašmatnus estetiką, kad jums patiks ilgą laiką.

1. eiti aukso

Galimybė naudotis aukso vonios idėja gali atrodyti pasenusi. Bet tai atrodo neseniai buvo išgyvena atgimimą, ir leiskite mums jus patikinti, kad tai tikrai atneša prabangus liesti, kad būtų galima tikėtis.

Raktas į naudojant aukso moderniame kontekste yra sutelkti dėmesį į pažangiausius formų. Ieškokite daiktų, pavyzdžiui, krioklys maišytuvai ir minimalistinio dušo kontrolę šioje apdaila. Be to, nepamirškite, kad kai kalbama apie aukso, mažiau yra daugiau. Naudokite jį kaip savo dizaino akcentu, o ne pagrindinis komponentas.

2. Pasirinkite vario

Yra kažkas apie tai, kaip šviesa atsispindi nuo vario, kuris leidžia ypač akį traukiantis. Dėl šios priežasties, ji netrukus taps eiti į pasirinktą tiems, kurie nori sukurti vonios kambarys, kuris yra tikrai showstopper. Apsvarstykite galimybę naudoti jį židinio taške, kaip didele didele vonia erdvėje arba apsvarstyti maišymo ir atitikimo su kitu metalu.

Vienas iš vario anketa kitų teigiamų savybių yra tai, kad tai gana lengva prižiūrėti. Dauguma laiko, šiltas vanduo yra viskas, ko reikia atkurti susidėvėjęs įtaisų ar apšvietimo elementas į savo buvusios blizgesį. Dėl tų atvejų, kad sužinoti daugiau kruopštaus valymo, praleisti stipriomis cheminėmis medžiagomis naudai švelnesnis siurblys kaip indų ploviklis.

3. Gyvinti variu

Žalvaris gyvuoja jau amžių, todėl natūralu, ilgaamžiškumas kartu su šia poliruoto blizgesį duos nė vieno vonios kambariui didingas išvaizdą, ypač jei kompensuojamas su tamsesniais atspalviais, kad padaryti finišo pasipriešinimo. Ši apdaila turėtų būti viršuje pasirinkimas tiek moderniausių ir tradicinių erdvėse.

Tačiau vienas veiksnys apsvarstyti prieš pradėdami Plungė variu yra tai, kad ji reikalauja šiek tiek reguliariai priežiūrai, kad jis ieško didelis. Jis visada geriausia laikytis gamintojo konkrečių priežiūra instrukcijas, todėl eiliniai nuvalykite nesėkmės turėtų būti daroma su patvirtintu valikliu.

4. Suderinti tam tikrais bronzos

Bronza yra įdomi pasirinkimas vonios apdailai, nes skirtingai nuo daugelio kitų metalų ji gali iš tikrųjų geriau su amžiumi. Taip yra dėl to, kad produktai, paženklinti kaip “naftos rubbed bronzos” ar “ranka rubbed bronzos” nėra suteikta išorės apdaila apsaugoti juos nuo elementų po pagaminimo. Laikui bėgant, naudojimas ir poveikis elementai sukurs unikalų dažymo modelį, kuris gilina estetiką.

Dėl šios priežasties, mes rekomenduojame bronzos tiems, kurie patinka vintage charakterį ir žavesį. Nuo bronzos metu revoliucinės eros taip pat buvo labai populiarūs, jis linkęs, kad tilptų ypač gerai per kolonijinių namų arba kitų tradicinių dizaino.

You may also like