Skip to main content

Patarimai kūrimas lauko dušas savo svajonių

Lauko dušas gali būti tiek įdomus ir praktiškas. Jei nenorite vaikų, Leidžiama atsivežti ir kitus suaugusiuosius sekimo purvą per savo namų, lauko dušas yra puikus būdas išlaikyti puikias lauke, kur ji priklauso: lauke. Žemiau yra keletas iš didžiausių tendencijas lauko dušai, kartu su patarimais iš ekspertų, kaip įtraukti juos į savo lauko erdvę.

Patarimai kūrimas lauko dušas savo svajonių

Patarimai įrengiant savo lauko dušas

“Lauko dušai yra gražus bruožas baseinas savininkų ar paplūdimio namuose”, sako Jarret Acevedo meistras santechniko ir savininkas Jarret Acevedo vandentiekio ir šildymo. Tačiau, priklausomai nuo to, kaip mažas jūsų temperatūrai nukritus žiemą, jums reikia imtis atsargumo priemonių, su savo dušu. “Rūpestis tikrai reikia Plumb ją tinkamai apsaugoti nuo užšalimo, jei tai yra su šaltas temperatūra sritis,” Acevedo, įspėja.

Pateikti savo dušas strategiškai nužudo du paukščiai vienas akmuo. “Priklausomai nuo jūsų maketą, galite Punch per dušo sienos ir pastatyti duše, kuris atidaro iki kito lietaus dušo ribų”, sako Jonathanas Savęs, nekilnojamojo turto brokeris centro Coast Nekilnojamas turtas.

Valymas ir priežiūra lauko dušų

Net jei jūs neturite baseinas, lauko dušas vis tiek gali padaryti kieme plotas jaustis kaip privatus trauktis. Statant savo lauko dušas, reikia nepamiršti, naudotas medžiagas. “Naudojant medžiagą kaip sklandžiai River Rock padeda paslėpti purvą ir smėlį ir saugo teritoriją ieško švarus todėl jūs ne nuolat valyti po kiekvieno dušo, sako savitarna.

Nors lauko dušai yra ne siaubingai sunku statyti, Savęs perspėja, kad tai lengva gauti juos negerai. “Įsitikinkite, kad vanduo iš dušo yra nusausinta toli nuo savo namų,” rekomenduoja jis. “Jūs taip pat norite įsitikinti, kad vanduo yra ne rinkti, kai baigsite, kaip jūs nenorite dušas tapti uodų gaudyklė”.

Aplinkai sąmoningas lauko dušas statybos

Kad nuotekos taip pat turi potencialiai neigiamų pasekmių aplinkai, todėl reikia nepamiršti, produktus, kuriuos naudoti. Melissa Rappaport Schifman, redaktorius ir tvarumas mintis lyderis Rise , rekomenduoja muilai ir šampūnai, kurie yra pagaminti iš visų natūralių, biologiškai ingredientų, ypač jei jūsų dušo vandens sugeria į žemę. Tai verta patikrinti, kad jūsų planai laikytis savo vietos savivaldybių kodus.

Taip pat svarbu pasirinkti veiksmingą dušo galvutė. “Mažo srauto dušas padės sumažinti naudojamo vandens neaukojant komforto sumą, sako Schifman. Standartinis dušas naudoja 2,5 litrų vandens per minutę, o vienas su EPS WaterSense Label naudoja du galonų per minutę – arba mažiau.

Be to, vandens taupymo dušo, Schifman rekomenduoja naudoti saulės karšto vandens šildytuvą, siekiant sutaupyti pinigų. “Tai gali būti taip paprasta, kaip sustabdomas maišelį, sugeria saulės šilumą (gera kempingas), į paprastą lauko bakas, dažytos juoda, prie sudėtingesnių sistemos su saulės vamzdžių kolektorių.”

Check out kai šilčiausias tendencijas lauko dušų:

You may also like