Skip to main content

Aydınlık ve Trendy: 15 Muhteşem Gri ve Mavi Yatak Odası Fikirler

Şimdi birkaç yıldır listelerinde zirveye olmuştur dünyanın en sevdiği rengin tehlikeye bir renk düzeni ve gözde yeni nötr aşık etmek kolaydır. Mavi daima iç dekorasyon için en popüler renklerin listesini yönelmiştir. Stilleri ve çeşitli temalar ile mavi eserleri – odası veya mutfak oturma akıllı kreş, çocuk odası, yatak odası, bunu olun. Grinin şık sorguç ile birleştirerek sadece çıtasını serin faktör alır! Akıllı, şık ve yatıştırıcı, gri ve mavi şık ve modern yatak odası için mükemmel renk kombinasyonudur.

Ahşap yatak odası dekorasyonu ve yatak çerçevesi mavi bu İskandinav tarzı yatak odasına gri getirmek

Bu renklerin her birinin popülerlik için birçok nedenlerinden biri ayrı ayrı sundukları ürün tonlar ve tonları çok yönlü aralığıdır. Mavi eşit kolaylıkla bir kahraman rolü ve destek döküm oynayabilir ise gri bir odada yatıştırıcı nötr ve baskın vurgu renk olarak hem de hareket edebilir. Bu çalışmayı olasılıklar sonsuz bir dizi sunuyor. Parlak rafine ve her zaman eğilim, burada 15 muhteşem gri ve mavi yatak odası üzerinde baygınlık –

Denize esinlenerek!

Beyaz ve geleneksel yatak odana güneş, kum ve sörf sihirli başlatmakta mavi. Ama bu yaz farklı bir yol gitmek ve gri çok daha heyecan verici tonları ile bu denklemde beyaz değiştirin. Apart, senin deniz veya kıyı tarzı yatak odası taze, yeni bir görünüm veren gri ile beyaz yerine gelen size daha dekorasyon özgürlük ve mavinin yeni tonları denemek için bir şans verir. Aslında, belki açık gri ve çamurcun, turkuaz veya daha fazla görsel etki için deniz salyangozu beyaz ve kullanım pops bile bir ipucu ile zemin doldurabilir. mavi set komple yatak odası mobilya yatak ve perdeler itibaren gri arkaplan kolaylıkla tonlar arasında geçiş sağlar.

açık gri bir zemin ve şık mavi desenli esintili sahil tarzı yatak odası

gri ve mavi Çağdaş kıyı tarzı yatak odası

gri duvarlar ve güzel mavi perdeler ile Küçük plaj tarzı yatak odası

Mavimsi gri neşeli plaj tarzı yatak odası için mükemmel bir ortam sunmaktadır

Çağdaş Chic

Emin değilim mavi hangi gölge veya yaklaşık Eğer çağdaş yatak odasında kullanmak istediğiniz gri? Nasıl mavimsi gri hakkında! Evet, iki sıcak hit araya getirerek, bu bir süredir dekorasyon dünyasında dev dalgalar yapıyor bir renktir. Aynı zamanda doğal olarak medeni hisseder serin ve davetkar bir fon oluşturmak için de kullanılabilir. dekora sahip Çift onu ve mavi gri veya parlak renkleri koyu tonlarda aksesuar ve ayrıca inanılmaz derecede uyarlanabilir bir şık yatak odası var. Bu onun neşeli, itiraz etmek, modern İskandinav yatak odalarında özellikle de teşekkür çalışan bir renk düzenidir.

zarif bu şık yatak odası içinde mavi ve gri karışımı Farklı tonları

Açık gri mavi ve ipuçları ile bu eril yatak odasında beyaz değiştirir

Bu şık yatak odasında gri ve jeo aksan ile birleştiğinde Canlandırıcı nane mavi

mavi ve gri küçük yatak odası için şık perişan şıklığının bir dokunuş

Renk ve Stil denemeler

yatak odasında gri ve mavi üçüncü bir renk birleştirmek korkmayın. Bu mutlaka hem mavi beyaz olması gerekmez ve gri diğer cesur tonları ile parlaklık sağlayan nötr ve davetkar bir ortam oluşturabilir. fuşya veya pembe bir pop kızların yatak odasına dazzle getirebilir iken kırmızı veya turuncu bir dokunuş kıyı veya deniz yatak odasında harika görünüyor. Sarı ışık tonları ile yatak odalarında mükemmel bir seçimdir gri ve kahverengi alana bir daha erkeksi bitirmek verebilir ederken güneş yanığı cazibesi başlatmakta mavi.

gri ve mavi muhteşem çocuk yatak odası

Gri ve mavi yatak odasında sıcak pembe ve çarpıcı zikzak ile kombine

capcanlı mavi ve sabırlı gri Zarif tropikal tarzı yatak odası

Gri ve mavinin farklı tonları

gri Koyu tonları da havalı bir ve daha erkeksi alan oluşturmak için küçük yatak odalarında kullanılabilir. Bu yolu inmek sonra, oda geri kalanı idareli kullanılan mavi desenli olarak düzenli ve mümkün olduğunca nötr kalmasını sağlamak. Yatak odasında, perdeler ve vazolar için yastıklar ve çarşaf gelen her şeyi renk katmak için kullanılabilir ve değişen trendlere bile uzak maviden taşımak ve tamamen farklı bir renk düzeni benimsemek olabilir.

Lamba tonları zemin ve aksan yastık bu mavi yatak odasına gri getirmek

gri ve mavi Küçük eklektik yatak odası

Parlak mavi desenli gri çağdaş yatak odası şık

 

You may also like