Skip to main content

Küçük Kız İnanılmaz Yatak Odası Fikirler

Biraz Kız Yatak Odası Dekorasyon

ilkokul yıl bir zevk vardır. Artık bir bebek veya yürümeye başlayan orta-of-the-night bakım gerektiren, ancak henüz bir karşılık gelen tavırla bir genç, ilkokul çağındaki çocuk, çoğunlukla, eğlence, sevgi ve kapris dolu. Eğer bu yaş kategorisinde bir kızımız olursa onun için ‘s zaman henüz hala çocukluğun masumiyetini korur “artık bir bebek” statüsünün yansıtan bir yatak odası için. Burada, herhangi bir küçük kızı heyecanlandıracak bir yatak odası dekorasyon Chango & Co. bu sevimli alanı ile başlayan on iki fikirler

Mutlu ol

neşeli dokunuşlar dolu ve bunun sunshiny şiddetinde neredeyse tropikal citrusy parlak, burada her şey hakkını alır Lucy ve Şirketi’nden süper renkli yatak odası bulunuyor: sevimli duvar kağıdı, iyi ekledi doldurulmuş hayvanlar, neşeli atmak battaniye o bağları renk düzeni birlikte ve Roma gölge, retro gümüş kitaplık ve cam lambalar daha eğlenceli dokunur. Ama göstermek çaldı limon yeşili, güneşli sarı ve fuşya pembe paleti var. Bu küçük bir kızın yatak odası için daha iyi bir renk açılan bulmak zor.

Tavan Forget etmeyin

Elbette, her yatak odasında tavan boyası, ancak bir çocuğun yatak odası için özellikle eğlenceli bir dokunuş. JWS Interiors bulunan bu kızın odası, avize gibi büyük dokunur, asılı sandalye ve tüylü halı ile dolu güzel bir mekan, ama kapris kadar tekme tavana sirk çadırı çizgili bu.

Paylaşılan Yatak Odası İpuçları

Bir yatak paylaşımı genç kızları varsa, her o oda nasıl dekore edilmiştir söz verir ancak nihai kelime olarak adım için hazır olun. Bazı çocuklar odanın kendi bölümünü kişiselleştirmek gibi; Başkaları maç gibi. Sadece her kız ona sevdiği eşyalarını saklamak için bir alana sahip olduğundan emin olun ve her ikisi de aynı anda ödev yapmak için yeterli masa yer vardır. Finnian Moon Interiors gelen bu sevimli mekan, yeşil, mavi ve yumuşak gri huzurlu paleti kullanır.

Ortalama Pink zorunda değildir Renkli

Çocuklar bir sürü bir gökkuşağı parlak yatak odası istiyor ve neden olmasın? Kızınız rengini, şart olmamakla birlikte tüm pembe severse, nötr zemin, mobilya ve (belki bir vurgu duvarı hariç) duvarlarını tutmak ve sonra yatak, küçük mobilyalar ve aksesuarlar üzerinde çılgına döner. Bir deli parlak vurgu duvar çocuğun uzayda çalışır ancak ana yatak için çok fazla başka eğlenceli bir dokunuş. Bu sevimli oda Craft-O-Maniac üzerinde bulunmuştur.

Bir Çalışma Alanını sağlayın

Kızının gece ödevler onunla doğru birlikte büyüyecek. Her Okul çağındaki çocuk çalışma defa bir masa ihtiyacı var. Burada gösterilen büyük ilan panosuna çevrilmiş basit büro çalışma için mükemmel bir mekandır. Ama ne bu oda özel kılan sevimli duvar dekoru-ve bir çoğaltmak için ek bileşeni var. Sadece renkli ve harika desenli duvar kağıdı ile başlık üzerinde uzayda doldurun. Bu kolay bir DIY, ve muhtemelen sadece kağıt bir rulo gerekir.

Çubuk ile Mobilya Temelleri

Eğer her birkaç yılda yeni mobilya izin veren bir bütçesi yoksa, kızınla büyür bir yatak odası takımı seçmek isteyeceksiniz. Burada gösterilen oda keyifli artık neyi genç kız tüm Lekeli ve harika köpek posteri sevmez ki nedir? Temel beyaz mobilya genç yaş geldiğinde daha olgun bir palet, yatak takımları ve aksesuarları taşıma sorun olacaktır.

Bütçe Dokunuşlar

Kızınız prenses zevkleri var, ancak bütçeniz az krallara layık biraz mu? Endişeye gerek yok, kolayca bir servet harcamadan güzel dokunuşlar ekleyebilirsiniz. C Magazine bulunan bu odadan bir ipucu alın ve renkli püsküllü dolu basit bir ranza süslüyor. Sonra, eğlenceli ve renkli atmak yastık koleksiyonu ekleyin ve sonra duvarda bir tüy boa asın. Voila, yatak odası küçük prenses için hazır olduğunu ve banka hesap hâlâ korumaktadır.

Yetiflkinde Renk Kullanımı

Hiçbir birçok küçük kız her şeyi pembe aşk inkar, ama bu bir kızın odası bir sakız fabrikası gibi görünmek zorunda anlamına gelmez. Burada gösterilen Steele Sokak Studios’a yatak odası, şenlikli bir kızın yatak odasında nasıl çalışabileceğini de gösteriyor. harika aydınlatma armatürü, eğlenceli flama afiş ve puantiyeli yatak alanı için yeterli whimsy ekleyin henüz genel görünümünü oldukça karmaşık.

Küçük prenses

Ariel, Cinderella’nın ve Belle kızınızın iyi arkadaşları mı? o her Disney prensesi seviyorum ve kendine ait bir kabak vagonunda bir baloda gelmeden hayal ediyor mu? O yalnız-değil Disney birçok prensesler kız birkaç kuşak boyunca sevilen edilmiştir. Ne sevdiği animasyon karakterleri tam duvar duvar ile daha odasına süslemek için iyi bir yol? Bir tek örneği Türünün tasarım oluşturmak için bir muralist kiralama veya kendi üzerine uygulaması kolay olan bir duvar kağıdı duvar satın alabilirsiniz.

DIY Whimsy

İşte tıpkı küçük kız heyecanlandıracak bir başka odada, ama bütçenizi kırmak için gitmiyor. Oldukça çiçek yatak, raflar çok sevilen bebek ve doldurulmuş hayvanlar, ve çekici renk düzeni olay yerine tüm eklenti ile dolu, ama tavanda kağıt ponpon çiçekler yukarı ve duvar boyunca akarsu sahte kelebeklerin ve pencereler o sizde bir vay haline alanı. Eğer benzer kağıt pretties satın almak istemiyorsanız, kendi yapmak kolay yeter. DIY kağıt çiçekler ve washi bant kelebekler için bu yönergeleri göz atın.

Gençler Doğru Başlık

preteen kızın yatak odası için en popüler renk şemaları biri olan pembe, beyaz ve siyah. Burada gösterilen oda bir göz atın ve neden göreceksiniz: o sofistike, masumiyet ve quirkiness mükemmel bir uyum var. Kızınız sonunda o pembe için çok yaşlı karar verirse, siyah ve döşeme ve mobilya üzerine beyaz ile Çubuk ve kolayca temasını değiştirebilirsiniz.

You may also like