Skip to main content

Şık Genç Kız Yatak Odası Fikirler

Kişiselleştirilmiş yatak odaları genç kızlar için süper çok önemlidir. Birçok evde, onlar gerçekten onların eşsiz lezzetleri gösteriş tek alandır. Ancak, bu gün, erkek grubu afişleri ve lav lambaları oldukça şık dekor saplantı anlayışlı gençlere yönelik kesim yapmazlar. Nasıl bir ebeveyn çocuklarının rüyalarının alanı oluşturabilirsiniz? Aşağıdaki genç kız yatak odası tüm aile seveceğim şık birçok fikir vardır.

Bir zarif ve sofistike Yatak Odası

Bu bir gerçektir; Çocuğunuzun sonunda büyüyecek. Yani o olgunlaştıkça çocuğunuz için çalışacak kadar çok yönlüdür mobilya düşünebilirsiniz nedeni budur. iç tasarım firması Metal ve Petal tarafından bu yıldız örneği olandır. Yatak odası yetişkinlik kenarında bir genç için mükemmel bir kaç büyüleyici özelliklere sahip ebeveynin tasarım estetiğinin muhteşem karışımıdır. Siyah ve beyaz perdeler ve eşleşen vurgu yastıkta dalgalı desen büyümüş ve kaprisli hem de. Soluk pembe Pops çok genç hissetmeden odasına yumuşaklık verir. Bizim favori özellik makyaj ve sandalye seti. Klasik Hollywood’un Regency stilinde üzerine modern bir olduğunu.

Çiçek Baskı bir sıçrama


Laure Nell Interiors Laetitia Laurent gelen bu fikirler, bir rüya genç kız yatak odası oluşturun. Onun hedefi çok girly duygu dan alan tutmaktı. cesur boy baskı ile Çiçek duvar kağıdı yetişkin sesi ayarlamak. Birkaç, bir hasır yumurta sandalye, Aztek esintili yastıklar ve hayvan duvar dekor dahil şık unsurları, boho davetkar ve eğlenceli havası kurmaya yardımcı oldu.

Slumber Taraflar için bir Nokta


İşte Lori Wiles Design tarafından sleepovers için mükemmel bir gencin yatak odası. İki ikiz vintage esintili dört direkli burada yaşayan kızı yatak-bir ve bir gecede konuk için ikinci geliyor. nötr renk şemaları şık ömrünü, oda beyaz, altın ve mor palet sunarken aynı derecede klasik. dayanma gücü ile dekoratif desenli yatırım aynı zamanda bir kazançtır. İşte iç mekan tasarımcısı lüks Moğol kürk yastıklar gitti.

Bir Rüya Pirinç ve Lucite Uzay


Bu glam, beyaz, altın ve siyah genç yatak odası okulda her kız delicesine kıskanç yapacak. Barınak Özel Yapım Livingis tarafından tasarlanan alanı bile yetişkin şık pirinç döşemeyle hem Lucite dört direkli yatak ve eşleştirme asılı sandalye gibi imrenmek olacak çağdaş özelliklere sahip dışarı kandırdın. yatak sınırdaş siyah Moğol kürk yastık ile güzelce koordinat özdeş Nightstands vardır. Yatağın ayak ucunda gri kanepe kuşkusuz sofistike bir özelliktir. Bir tuhaf tavşan yastık kanepe doldu büyümüş kenarı yumuşatır.

Bir Çarpıcı Headboard bir açıklama yapmak


Hiçbir şey doğru yatak başlığı gibi şık yatak odası tamamlar. Anında temel bedstand kişiselleştirebilirsiniz mobilya vazgeçilmez parçasıdır. Lucy İç Tasarım Bu genç yatak odasına hasır yapılmış bir tavus esinlenen bir yatak başı ekledi. Dekoratif yastıklar, lavanta yatak takımları, artı iki turkuaz masa lambaları oda parlatıcı tonlar ile uzay aydınlatmak.

Beyaz ve Kalın Renklerin Karışımı


Beyaz duvarlar Lucy İç Mimarlık tarafından bu genç yatak odasında renkli dekoratif desenli için mükemmel bir zemin vardır. Mavi desenli yatak örtüsü ve canlı yastıklar ikinci komidin gibi sıcak pembe çiftlerde yatak kalıplanmış plastik sandalye yumruk. Duvar sanatı daha fazla alan kişiselleştiren. Biz bir evde her odada bir güzel houseplant olması gerektiğini düşünüyorum. Bu yatak odası bir sevimli pembe orkide vardır.

Mükemmel Bir Kıyı Yatak Odası


Laure Nell Interiors Laetitia Laurent tarafından bu modern sömürge ev, içinde genç kız yatak odası, gencin sportif kişiliği ile çalışan bir sahil tarzı görünümünü vardır. Ayrıca evin geri kalanı boyunca bulunan kıyı tarzı ile de eşleşir. belki güneşin ağartılmış yıpranmış, beyaz ahşap panoları, kaplı bir duvar, Beachscape baskılar bir dizi asmak için mükemmel bir nokta oluşturun. Okyanus esintili tonlarda Dip-boyalı yatak odasının sahil havası artırır.

Her yatak odası rahat bir koltuk-burada olması gereken bir taklit kürk armut sandalyenin halini alır. gündelik mekanlarda, her zaman pamuk ipliği imal bu iki katmanlı saçak avize gibi doğal malzemelerden yapılmış dekoratif henüz Unfussy aydınlatma düşünmelisiniz.

Çok etkili Çizgili duvarlı bir Uzay


Beş kelime Kerri Rosenthal Interiors bu genç yatak odası Özetle: şeker, baharat ve her şeyi güzel. Yumuşak pembe çizgili duvarları alanı geri kalanı yıkıcı olmadan önemli bir etki yaratmak. Tam boy yatak Çerçeveleme genç prenses için bir Paris esintili başlık seçimdir.

Beyaz mobilya ve aksesuarları, açık ve havadar havası oluşturarak küçük alandan en iyi şekilde. Bizim en sevdiğim özelliği sahte Moğol tüylerle kaplı cloudlike, kelebek sandalye. Not tavana iç mimar ucuz, gömme montaj ışık fikstür hendeğe ve perişan şık avize yatak odası yükselmiş.

Bir Çerçevesiz Sofa Olan Bir Yatak Odası


Tartışmasız en iyi genç yatak odası arkadaş barındırabilir. Hibou Tasarım Şirketi tarafından bu alanın sağ tarafı Fas esintili zemin minderleri oluşan geniş bir çerçevesiz kanepe bulunmaktadır. İki Moğol kürk kaplı tabureler oturmak için daha fazla yer yaratmak.

Bir Artmış ve Çağdaş Yatak Odası


rafine tadı ile daha büyük gençler son derece seçici olabilir. Karen B Kurt Interiors tarafından Bu yatak odası boz kadife sorguçlu başlık gibi yüzde 100 büyümüş hissediyorum dekoratif aksesuarları ile mücadeleye artırdı. hem farklı ve çağdaş geometrik kafes desen özelliği perde ve halı, başka seviye gelişmişliği ekleyin. parlak renkler, en önemlisi kırmızı ve sıcak pembe Pops, genç hissi mesafeyi koruyun.

Özel Depolama ile bir Monokromatik Genç Yatak Odası


Bir gencin yatak odasına cesur renkler bir sürü dahil etmek gerekmez. Karen B Kurt Interiors tarafından bu tek renkli örnek fısıltı gri birkaç ipuçlarıyla yumuşak lavanta katmanları birleştirir. Sonuçta iyi bir gece uykusu için tasarlanmış yatıştırıcı ve rahatlatıcı bir yatak odasıdır. Bol miktarda depolama alanı da önemlidir. Sol tarafta iki akıllı çözümleridir. İlk olarak, dahili, mini dresser tişört ve iç çamaşırı saklamak için idealdir rafı özel yoktur. Sonraki kot stashing için mükemmel depolama çekmeceli büyüleyici pencere koltuğudur.

You may also like