Skip to main content

Bir romantik bir Feng Shui Yatak Odası oluşturma için 5 Sırları

Bir romantik bir Feng Shui Yatak Odası oluşturma için 5 Sırları

Eğer Feng Shui düşündüğümüzde, romantizm akla gelen ilk şey olmayabilir. yatak odası dahil – Feng Shui ilkelerinin tüm yaşam alanlarımızı geliştirmekle ilgilidir. Feng Shui unsurları bizim evde her oda için doğru enerji, (ya Chi’i) ortaya çıkarmak içindir. renkler ve aile uyumu, yaratıcılık ve romantizm gibi hayatımızın birçok alanda, bu uygulama odak unsurları. İyi haber sadece birkaç basit değişiklik ile Feng Shui yatak odası oluşturabilirsiniz olmasıdır.

İşte Feng Shui unsurları yatak odası için bir romantik ve rahatlatıcı havası yaratabilir nasıl.

1. romantik bir Feng Shui yatak odası renk düzeni ile başlayın

Evde sevgi ilişkileri geliştirmek içindir Feng Shui renkler, tesadüfen değil, aynı renkler zaten romantizm ile ilişkilendirmek vardır. Geleneksel Feng Shui yatak odası renkleri, kırmızı, pembe ve beyaz sayılabilir. O değil   böyle sınırlı bir renk paleti içinde yatak odanızı dekore etmek pratik ama Feng Shui renk desenli bir yatıştırıcı nötr renk paleti bunları birleştirmek için harika bir yoldur. İşte yatak odası dekor bu romantik renkleri nasıl kullanılacağı açıklanmıştır:

  • romantik yatak odası kendi renklerini kırmızı veya pembe desenli resmi seçin.
  • Birkaç atış yastık veya bir Feng Shui romantik renklerde lüks atmak ekleyin.
  • Mumlar senin kendi renklerini değil, aynı zamanda romantik bir havası ekleyebilirsiniz sadece.
  • kırmızı ya da pembe Taze çiçekler yatak odasında romantik Chi’i (enerji) ulaşmak için özellikle yararlıdır.
  • yatak odasında basit kırmızı, pembe veya beyaz bir Feng Shui renk paletine ötesinde düşünün. uyum yaratmak için, şeftali, pas veya fildişi gibi, renk düzenini uyacak tonları seçebilirsiniz.

yatak odasında 2. Feng Shui romantik sembolizm

renkler veya mobilya yerleşimden daha Feng Shui fazlası var. o yatak odasına geldiğinde, romantik enerjiyi arttırmak için düşünülen tasarımları ve semboller vardır.

  • çiftler halinde Dekore. “İkişerli” sembolizm Feng Shui yatak odası tasarımı için önemlidir. Görüntüler veya kuğu figürinler, Mandarin ördekleri, çiftler halinde, özellikle uğurluymuş.
  • sevgiyi ve ilişkileri çağrıştırıyor Yapıt. Eğer duvarlar için önemli diğer ile mutlu fotoğrafları çerçeveye veya sevgi ilişkileri tasvir klasik sanat asmak olsun, duvar sanatı bu tür romantik Feng Shui için bir zorunluluktur.
  • hoş olmayan duygular veya kayıp anlaşılacağı sanat ve dekor kaçının.
  • Aile fotoğrafları evin diğer alanlarda harika, ama romantik bir Feng Shui yatak odası için uygun kabul edilmez – Bu ilişkinizi destekleyen romantik fotoğraflar için alandır.

3. romantik yatak odası aydınlatma ekle

en romantik yatak odası rahatlatıcı ve aydınlatma bunun büyük bir parçasıdır. Her yatak odası giyinme, temizlik ve şeyler bulmak için temel havai aydınlatma ihtiyacı var. Kişisel romantik yatak odası aydınlatma romantik bir Feng Shui yatak odası için ruh ayarlar ışığın başka tabakasıdır.

Başucu aydınlatma masa lambaları, aplikler ve salıncak kolu lambaları gelen veya başucu üzerinde kolye asılı olabilir. aydınlatma yoluyla romantik bir ortam sağlamak için, başucu lambaları tasarruflu ve yumuşak olmalıdır. Sen sorunsuz ortam aydınlatması için bir zamanlayıcı ve uzaktan kumanda ile satın alınabilir LED mum, ek romantik aydınlatma ekleyebilir. Ayrıca tamamen romantik bir bakış, yıl-tur için yatak odasında narin dize yanar koyabilirsiniz.

romantik ve lüks yatak çarşafları seçin 4.

Sizin yatak çarşafları romantik yatak odasında en önemli unsurdur. Aşk için Feng Shui eleman Toprak – bu doğal kumaşlar ve nötr renklerde yatak çarşafları yatak odasında romantik enerjiyi arttırmak anlamına gelir. En romantik yatak çarşafları gerektiğini hissediyorum pahalı olmasa bile, dokunma romantik ve lüks. Feng Shui romantizm renklerde atmak battaniye ve yastık ile nevresim ensemble tamamlayın.

5. Feng Shui romantik vurgu dekora sahip yatak odanızın

Evinize Feng Shui faydaları getirerek harika sırrı herhangi dekorasyon tarzında çalışmasıdır. Aksanın dekor Feng Shui temalı, sizin yatak odası için tercih ne olursa olsun tarzı olabilir olmak zorunda değildir. Romantik yatak odası ulaşmak için Amacınız bilinçli dekor her parça seçin ve bunu Feng aracılığıyla ulaşmak için umut rahatlatıcı ve romantik tarzı artıracaktır eğer kendinize sormaktır   Shui. En romantik yatak odası dekor dinlenmeye ve rahatlamaya davet ediyor.

You may also like