Skip to main content

Muhteşem Yatak Odası Renkleri Bu Bahar Deneyin etmek

Organik finsihes ve kumaş yepyeni bir seviyeye ahşap ve beyaz bu tropikal yatak odası almak!

Mevsim birçok yararı olan getirmek ve daha sıcak kat hissediyor çok daha özel için soğuk aylarda hareketli değiştirme. Evet, Tatil Sezon şenlikleri arkamızda olabilir, ama şimdi katmanda sonra katmanda kendimizi dökümlü olmadan, dünya dışında keyfini! Taze yeşil yapraklar, parlak sabahları ve daha güneşli günler önceden donuk dünyasına yeni bir renk katmak ve siz de yatak odası ile aynı şeyi yapabilir! Doğru bir deyişle, bu en popüler ve bir bakmak sezonun moda yatak odası renkleri ve bu 2019 sonuna kadar iyi hizmet yanı olmalıdır. Kolay ve olağanüstü ve şık sade den, bu bayan istemem o görsel bir zevktir.

En iyi yatak odası renkleri önümüzdeki birkaç ay boyunca herkes dalabilir tonlar harika bir karışımı içerir. Yalnızca ‘trendy’ bir seçim ve ayrıca zamansız yolda gitmek isteyenler için mükemmel bir seçenek isteyenler için orada bir şey var. O sakin ve adapatable veya sansasyonel ve şık, bu yatak odası renkleri size bir bit disspoint olmaz olun.

onun Parlak at Best Mercan

Yılın Pantone’nin Renk birçok ev sahipleri onları evlerine mercan eklemek izin verecek ilham bulmak için etrafında acele gördü. Bunu yapmanın en iyi yerlerden biri yatak odası olduğunu ve seçim burada pek çok seçenek var. Eğer nötr yatak odasında mercan büyük bir sıçrama istiyorsanız, vurgu duvar şüphesiz kraldır. Ama daha az atış yastıklar, aksan ve yatak kullanabilirsiniz renge evli olanlar iş tamamen kendisine bağlı kalmadan halletmek için.

mercan ya da sevdiğini şeftali gölge bul

Şık ve çağdaş yatak odasına mercan ve pembe tonları ekleyerek moda yolu

Mor Majeste aralandı!

Biz her zaman mor sevilen ve hatta yollardan en küçük kullanmadan neredeyse anında iç büyük fark yaratır var. Mor hissettiğini zarif ve muhteşem ve hatta en eklektik yatak odasına sofistike bir hava getiriyor. Bu yıl, bir kez daha mor büyüsünü yeniden keşfetmek ve bu yüzden görsel dikkat çekiyor sağlamak için beyaz ile birlikte kullanılarak yoktur. Mor perdeler, yatak ve hatta dekoru eklemeler bulmak kolay ve bir boya işi çok uzakta asla!

beyaz ve mor Çağdaş yatak odası zengin bir showstopper ise

parlak aydınlatma ile mor tonlarında şık Kaliforniya yatak odası

yatak odası çarpıcı tavan da mor olduğu!

mor başlık duvarı, perdeler ve mavi her yerinde parlak ara ortaya çıktılar Muhteşem Modern yatak odası

Çarpıcı Jewel Sesleri

biraz daha farklı, mücevher tonlarında dökümlü bir yatak odası ile çok daha parlak ve canlı cazibe dolu bu bahar bir yolda gidin. Jewel-tonlu dekor bulmak kolay olmayabilir, ama onlar bu parlak yol almaya arayanlar için en iyi seçenektir. Yatak odanızın sonra mücevher tonlu aksan ekleyerek nötr bir zemin varsa da kolay hale gelir. Görkemli mor minderler yeşil veya müthiş yakut uzun vadede bu renklerin sopa gerekmez sağlamak ve size bir servete mal olmadan, hızla takas edilebilir kırmızı zümrüt.

Yatak odasında rengi kaçırmak zordur

Kullanım dekor yatak odasına mücevher tonlu güzellik katmak için

yatak, bu sezon yer gösterici mücevher tonları kullanın yatak

Beyaz ve Wood Serenity

Ahşap ve beyaz yatak odaları biz zaten sizinle paylaştığı sıcak bir eğilim vardır ve tüm yıl boyunca trendleri üstündeki oturmak için grafiğin bağlı olduğu tek renk düzenidir. Eğer aksan şeklinde odadaki diğer renkler varsa, sadece onları kaydırmaya beyaz bir fon oluşturmak. Son birkaç yıl içinde gri aşırı dozda uzağa taşıyın ve yatak odası rahat ve konforlu bir itiraz vermek yerine ahşap odaklanır. Zaman diğer renkleri ekleyerek üzerinde giyer ve aksanları gibi değişen trendlere göre kolay ve ucuz olacaktır.

Greenery dışında beyaz ve ahşap bu yatak odasına tazeliğini ekler

beyaz yatak odasında ahşap dekorasyon için Olağanüstü zengin bir yaklaşım!

beyaz ve ahşap yatak odası için özel DIY yatak başlığı

Pencere çerçeveleri beyaz ve ahşap siyah sakin yatak bir dokunuş katmak

You may also like