Skip to main content

Yatak odası Renk Fikirler Boya: Sizin Renk Kişilik nedir?

Eğer renk ruh halinizi nasıl etkilediğini fark ettiniz mi? yatak odası boya fikirler değerlendirirken, sağ yatak odası boya rengi seçimi nasıl hissettiğini büyük bir fark yaratacak.

Ünlü psikoterapist Carl Jung renk psikolojisi kavramını öncülük etmiştir. O renk özellikleri ve anlamları ilgilenen ve renkli sanat psikoterapi için bir araç olarak potansiyele sahip olduğuna inanılmıştır.

Bir yatak odası için en uygun hangi renkleri üzerinde bir düzenleme bulunmamakla birlikte, her kişi kendi tercihleri ​​ve zevkleri vardır. Sen hayatında daha fazla ihtiyaç niteliklere sahip beklenmedik bir renge çekebilir. Geleneksel kuralları unutun. Sevdiğiniz bir renk seçin ve yatak odası duvarları, tavan, döşeme, mobilya, yoksa mutlu şey boya.

Yatak odası Boya Fikirler ve Teknikleri

yatak odanızı Boyama senin yatak odası’nın tarzını kişiselleştirmek için ucuz bir yoldur. Yatak odanızın boya tasarımını maksimize etmek için, daha adil duvarları daha boya. Sen zemine yatak odası tavandan herhangi bir nokta boyayabilirsiniz. İşte bir sonraki seviyeye yatak almaya boya kullanan bazı dekorasyon fikirler:

Duvar Kalıp

Maceracı hissettiğiniz, boya öncesi dikdörtgen veya kare şekiller kalıp duvarı takılarak duvara derinlik katacak. cidarlıkalıplama yatak odasına benzersiz boyutlu bir etki katar. kontrast için kalıplama için farklı boya rengi seçin.

Çizgili ve Desenler

Çarpıcı etki için, duvarlara bir şerit veya birkaç boyama deneyin. Çizgili üniforma ya da her zaman dik olması gerekmez. Bir şerit yatay veya bir desen çalışabilir.

Metalik Cephe Boyası

Odanızın doğal koyu ise, metalik boyalar da duvarlara sıcak bir parlaklık ekleyin. Onlar uygulamak için birkaç kat gerektiren ancak nihai etkisi değerdir. Sen renklerin çeşitli metalik boya kullanmayı kolay bulabilirsiniz. Resimde duvar altında bir metalik çelik boya renk boyanmıştır.

Tavan Boya

Yatak odanızın tavan Boyama daha görsel ilgi yaratabilir. cesur bir görünüm için, görüntü aşağıdaki gibi bir gölgelik etkisi oluşturan tavana kadar taşıyan sürekli bir çizgi olarak Yatağın yatak başlığı duvarı boyamak veya aşağıdaki siyah ve beyaz yatak odası gibi tavana çizgili ekleyin.

Aydınlatma Etkisi

Boyalı bir yatak odasında büyük bir etki yapar Basit DIY projesi duvar sönük anahtarıdır. Dimerler ucuz ve yardım halinizi geliştirmek için doğru aydınlatma oluşturun. Eğer cesur renkte yatak odanızın duvarlarını boyadım eğer aydınlatmak veya talep üzerine bir oda loş için güçlü olmak özellikle yararlıdır.

Ne Hakkınızda Yatak odası Boya Renk Say

Aşağıdaki renklere bak ve favori seçin. Biz renk seçimi kişiliğiniz ya da ne hayatınızda daha gerekebilir hakkında ne diyor bakmak için gidiyoruz.

Gri

Eğer minimalist tasarıma ve en son yüksek teknoloji gadget’lar gibi favori, senin kadar gri seçerseniz. Sıkı çalışma ve sen şarj edebilirsiniz bir yatak odası gerekir. Neyse ki, gri üst çağdaş boya rengi, gri duvarlar yatıştırıcı olan anın gölge ve dinlendirici ibaret değildir.

Sarı

Eğer sarı çekti ediyorsanız, bir mükemmeliyetçi ve hayalcisin. Son derece entelektüel, sen soyut konular ve iş için büyük bir akla sahip. Sen son derece karizmatik konum ve insanlar şirkette rahat hissettirecek. Sarı seçimi kendinize dinlenmek, düşünmek ve hayal için daha fazla zaman vermek gerektiğini söylüyor.

Eğer tüm yatak odası parlak sarı boyama hakkında emin değilseniz aşağıdaki ipuçlarını deneyin:

  • Sadece bir duvar sarı renge boyamak
  • Zengin, davet yatak odası oluşturmak için altın için gidin
  • yatak veya aksesuar için farklı bir renk olarak sarı kullanın

Portakal

Turuncu severler çok sosyal ve korkusuz vardır. Sen macera, seyahat ve toplantı insanları seviyorum. Turuncu yatak odası duvarları, sıcak ve çağırmak coşku vardır. Çağdaş tasarımlarında tercih edilen üst renklerden biridir. Eğer turuncuya çizilmiş açıyorsanız, hayatınızın (ve yatak odası duvarları) biraz eğlence katmak zamanı.

Mavi

Mavi renk tonları çeşitli gelebilir, ancak çoğu mavi severler ortak bir yön: barış ve uyum için bir ihtiyaç. Eğer mavi seçerseniz, asil, yaşam boyu arkadaşları ve rutin gibi var. Mavi fanlar böylece, temiz ve düzenli bir yer tercih emin değildi sadece duvarları boyamak için değil, aynı zamanda, yatak odasına biraz ekstra depolama ve organizasyon eklemek eğilimindedir. Evde daha hissetmek ve huzurlu, düzenli mavi yatak odasında dinlenmiş olacak.

koyun derisi

mocha araçları seçmek, aşağı-toprak konum ve dürüst. Güvenilir ve kendine güvenen, insanlar hakiki kendine çizilir. Hayatın basit lüks takdir ve ev dekorasyon seviyorum. yavaşlatmak ve doğada daha fazla zaman zevk gerektiğini renk mocha çizilmiş olmak söylüyorum olabilir.

Siyah

Siyah renk seçimi ise, gizemli ve şehvetli konum. Prestij ve güç sizin için önemli olan. Sen, güçlü, bağımsız ve kontrol sizdedir. Siyah aşk gizlilik çekici kişiler – siyah Yatak odanızı korumalı, samimi alanı için mükemmel bir renktir. Siyah seçerseniz dengeli ve kontrolü hissetmek kişisel ve iş ilişkilerinde daha sınırları ayarlamak gerekiyorsa, kendinize sorun.

Yeşil

yeşil renk seçimi olsaydı, hasta, geçinmek ve dram sakınmak kolaydır. Yeşil En rahatlatıcı renk olarak kabul edilir. stressiz bir ortam oluşturabilir hepsi mevcut yeşil tonları kaç vardır. Hayatın son günlerde biraz kaotik var mı? Yani yeşil seçtiğiniz nedeni olabilir. Bunu kucaklayın ve sakin, zen yatak odası oluşturun.

Ayrıca çevreye yeşil oda istiyorum, düşük VOC ve kimyasal içermez iç boyaları seçin.

yatak odasında renk terapisi kullanarak duvarları boyama olarak basit gibidir. Eğer cesur renkler dikkate konum ve şeylerin içine kolaylaştırmak için, küçük başlar. Tek bir duvar boya çizgili ekleyebilir veya vurgu rengi olarak seçilen renk kullanmak. Bizimle paylaş, sen ne renk kişilik tercih ettiniz?

You may also like