Skip to main content

Biela s Dash priemyselného Charm: oblačnosti Coworking v Barcelone

Súčasní kancelárie sú ďaleko od tých nudných skríň z 90. rokov, ktoré sa zdajú ako obmedzujúce a neosobné. Dnešné kancelárie cíti oveľa živšie, individuálne a príjemné. Sú opatrní zmes pokojných, pracovných staníc, ktoré zvyšujú produktivitu práce a otvorené, spoločenskej zóny, ktoré podporujú zdieľanie nápadov a skúseností. Jedinec je rovnako zásadný ako tím a naopak. Prinášať práve túto filozofiu do CLOUD Coworking úradu v Barcelone je nádherná konštrukcia z MESURE ktorá vás prenesie do žiarivého sveta biela!

Súčasná CLOUD Coworking kancelárske priestory v Barcelone

750-sqaure metrov kanceláriu v Barcelone má desať súkromných kancelárií, 70 jednotlivých pracovných staníc a dve priestranné zasadacie miestnosti spolu s relaxačnou spoločných priestorov, ktoré prinášajú zamestnancom spoločne. Biela je farba výberu pre pozadie a záplavou prirodzeného svetla prispieva k tejto, priestranný ‘pôsobivosť. Izbové rastliny a popovej žltej farby prinášajú do neutrálneho priestoru, zatiaľ čo betónové stĺpy a sklenené kocky uvádzač v texturní kontrastu. Existuje určitá vlastné priemyselná atmosféra celej kancelárii a pokukuje cez započúvajte moderným povrchom je to možné.

Pohľadový betón stĺpy a sklenené steny utvárať vlastné kancelárske priestory

Svetlo naplnené and white office kombinuje súkromné ​​a spoločenskej zóny

Izbové rastliny priniesť zeleň k súčasnému kancelárie

Track osvetlenie v bielej zmesi do neutrálnej pozadia

Dreva a betónu ohlasovať textovými kráse

Tmavý rám zo sklenených stien ukotvuje ľahké, svieže interiér s dlhými chodbami a vstavanými drevenými lavicami, ktoré poskytujú improvizované plochy pre rýchly chat. Flexibilita v usporiadaní pracovných plôch a krásne trati osvetlenie dať záverečné úpravy na štýlové a pokojné kancelárii, ktorá je určite viazaný zahnať svoje pondelok ráno blues.

Koberec a stoličky priniesť farby do neutrálnej polohy kancelárske

Slim drevené lavice poskytuje príjemné posedenie priestor vo vnútri kancelárie

Spoločný oddychový priestor v modernej kancelárie v Barcelone

Sklenené kabíny poskytujú relaxačné a pokojné pracovný priestor

Desať súkromné ​​kancelárie a pracovné priestory sedemdesiat zasadené vnútri CLOUD Coworking

 

You may also like