Skip to main content

Bir Daire yatak Odası 7 Ways

kiralama yararları çoktur: o, para banka hesabının çıkmıyor-çatıyı yeniden zamanı geldiğinde başkası bahçıvan işe senin sorunun değil, o taşan tuvalet uğraşmak zorundadır. Belirli bir şehirde kalmak kısa vadeli olduğunu biliyorum, ya da hala bir tehcir sonrasında arazi yatıyordu alıyorsanız Artı, kiralama iyi bir çözüm olabilir. Yine de, yadsınamaz bir kiracı olmanın kötü yanları da vardır: (. Eğer güvenlik depozitosu kaybetmek istemiyorum, en azından, değil sürece) elbette, kira sürekli artan, aynı zamanda evinizin boya veya döşeme değiştirmek için bir yetersizlik

Eğer bir apartman dairesinde yaşıyorsanız, neredeyse kesinlikle tipik kiracı yatak odası var: bej duvardan duvara halı ve İsviçre kahve veya duvarlara benzer kirli beyaz boya. Eğer yanınızda getirmek ne olursa olsun mobilyalar maç katacaktır, güvenli, ve bir dairenin genellikle küçük odalar biraz daha büyük görünmesini sağlar: Şimdi orada bir odanın dekorasyon üs olarak nötr bir paleti yanlış bir şey kesinlikle bu. Ama bir çerez kesici oda bir süre sonra bayat alabilirsiniz, ya da belki genel olarak başlangıçta bir renk sevgilinin ötesin. Eğer öyleyse, umutsuzluğa kapılmayın. Sadece sen başkasının renk tercihleri ​​ile sonsuza yaşamaya mahkumdur anlamına gelmez kira çünkü. Eğer hareket zamanı geldiğinde ödemek gerekecek kalıcı hasar bırakmadan caz kadar kiralık yatak odası (ya da bu konuda Dairenizin başka oda) oldukça birkaç yolu aslında vardır. İşte dairenin yatak kişisel bir dokunuş eklemek için yedi fikir.

Tavan Medallion Çıkartması

o dekorasyon gelince, birkaç kişi bakmak düşünüyorum. Ama tavan sadece monotonluğu kırmak ve tüm odaya biraz baharat eklemek için özel bir şey bir dokunuş için yalvarıyor yüzeyinin büyük bir esneme olduğunu. Tavan madalyonlar kesinlikle “özel bir şey” tanımına uyan ancak hareket-out’ta madalyon kaldırdığınızda maalesef ciddi hasar geride bırakmak.

tavan madalyon çıkartmaları: Başka bir seçenek ise var. Sadece kabuğu ve yerinde ve voila içine basın! Sizin eskiden sıkıcı tavan şimdi cazibe, zarafet, kaprisli veya seçtiğiniz madalyon yansıtan her türlü diğer ruh bir dokunuş vardır. Eğer bir tavan ışık fikstür yoksa bile önemli değildir; kelebeklerin uçuş, karmaşık Kelt desenleri, retro geometrik, pergel ve kendi başlarına harika görünüyor diğer birçok fikir andıran madalyon tasarımları vardır.

kapı tokmağı

Evet, yatak odası kapısının birlikte gelen sıkıcı oluşturucu kapı tokmağı servis sağlanabilir. Bunun yerine muhteşem sahip olabilecekken Ama neden servis razı? Bir kapı kolu dışarı Switching tornavida ötesinde küçük gerektiren kolay bir projedir ve seçim için pek çok büyük topuzlar vardır. Viktorya cam düğme, şık ve çağdaş kolu, rustik bir tasarım, hatta bir el boyaması seramik kapı koluna ile gidin. Sadece hareket ettiğinde bunu değiştirebilir böylece üniteyle birlikte gelen topuzunu kaydetmeyi unutmayın.

çıkarılabilir Duvar kağıdı

Düzenli duvar kağıdı tam bağlılık, ama duvar kağıdı her türlü asmak için iki kişilik bir iş genellikle olduğu gibi bugünün geçici duvar kağıdı, asılı ve (1-2-3 tamam o kadar kolay değil kolay kaldırarak yapar ve ayrıca gerek başlamadan önce dikkatle ölçmek için zaman ayırın.) duvar kağıdı kullanmak en eğlenceli yollarından biri yatak başında bir vurgu duvarı oluşturmaktır. Bu yolu karar verirseniz, vahşi parlak veya büyük desenleri seçmekte özgür hissediyorum. Eğer dört duvarında kağıt asmak için yapacaksanız ancak, yatağında sizi çevreleyen daha hafif baskı ile daha iyi uyurum.

alan Kilim

Muhtemelen daire yatak katta halı var, ama bu doğru üstünden bir bölgesel halı katman olamaz anlamına gelmez. Aksi odanıza renk, desen, doku ve kontrast bir ağır doz eklemek için mükemmel bir yoldur. senin yatak odası (bir apartmanda bir olası senaryo) küçük ise, üstte tüm yatak ve komidin sığacak kadar büyük bir halı seçmek. Bir şeyin daha küçük tercih ederse, yatağın ayak ve duvar (veya mobilya yakın parça) arasındaki boşluğu dolduran bir dağılım kilim almak veya çıplak ayakları sabah ilk iş vuracaktır daha da küçük bir halı ayarlamak için .

Pencere Uygulamaları

Pencere büyükse veya balkon için sürgülü kapı açılış ise Dairelerin çoğu yatak odası pencere ya da dikey perde üzerinde ucuz beyaz küçük güneşlikler bulunmaktadır. Onlar gizlilik sağlamak için hizmet ve ışık tutmak ederken, bu tür pencere tedaviler dekoratif etkisi yolunda çok oluşturmayın. basit bir çözüm var, devam Bununla-go ve sağ varolan panjur üzerinde perdeleri asmak. güneşlikler gizlilik sağlamak olduğundan, tatlı ve renkli perdeler size komşularının gözetleme gözlerin korkusu olmadan ne gibi ışıltılı veya asın. Ancak unutmayın: perde asılı birinci vidalar gelen delikler anlamına gelen bir perde çubuk, yüklenmesi anlamına gelir. Eğer kiralama dışına taşıdığınızda Siz bu yama gerekir.

Washi Bant

İlk 2000’li yılların başında sahneyi vurduğunda Kağıt washi bant DIY ve el sanatları dünyasında oldukça sıçrama yarattı ve popülerliği beri ebbed değil. Bir bunun için iyi bir nedeni var: (2006 yılında Japon maskeleme bandı şirketi Kamoi Kakoshi tarafından icat) washi bant renk, desen ve boyutlarda neredeyse sonsuz aralıkta gelir; o şey hakkında tutunur; ve en önemlisi (görünümünde bir kiracı noktasından) bu duvarlara bir kalıntı oluşturur: veya hasar bırakmadan kolayca ortadan kaldırır.

Yani bir rulo veya iki ya da üç-favori renk ve desen pick up ve süslemeleri başlar. Potansiyel sizin hayal olarak sadece sınırlı olarak:

  • duvarınızda geometrik tasarım oluşturun
  • yatağın üzerinde favori cümle, kelime veya şiir yazmak bandı kullanın
  • Geleneksel mobilya yerine bir hayali “bir yatak başı” Anahat
  • Pencere, kapı çevresinde hatta süpürgelik veya tavan kenarlarında renk Katman
  • Bir bantlanmış tasarımlı dolap kapı Caz kadar

Plug-In Duvar lambası

Şansı da daire yatak odası sıkıcı gömme montajlı tavan fikstür veya hiçbir tavan fikstürü hiç ya sahip bulunmaktadır. Her iki yolda da biraz ekstra ışık tutmak olabilir uzay-tüm süre Yatağının yanındaki aplikler bir çift yükleyerek deyim-bir dekorasyon ekledi. Sen duvarın içine demirbaşlar tel için mümkün olmayacaktır, ama neyse ki, pek çok eklenti duvar aplikleri vardır. Sürece yatağının altında veya hemen yanında bir elektrik prizi oldukça, kolay yapılabilir bir proje. Sen duvarın içine demirbaşlar vida gerekir yüzden taşıma-out günü yama küçük delikler olacak, ama bu kadar çok stil ödemek için küçük bir bedel (okuma yatakta ve ekstra ışık.)

Plug-in aplikler kablolu versiyonlar yapmak kadar stilleri hakkında sadece içeri: rustik ülke, sinirli çağdaş, sade sanayi, oturaklı geleneksel, eğlenceli ve kaprisli veya onlar-si retro seçim size kalmış. Sen Lambalar Plus Çömlekçilik Barn, Overstock.com ve Wayfair gibi web sitelerinde bu lambalarla yelpazesi bulacaksınız.

You may also like