Skip to main content

Bir romantik Bedroom için ipuçları Dekorasyon

Bir Romantik Yatak Odası tasarım fikirleri için ipuçları Dekorasyon

Yatak odasına romantik yetenek ekleme (yani romantik bir görünüm için ideal değilse) fırfır veya pembe aşırı anlamına zorunda değildir, ancak vermez yumuşak dokular, süslü dokunuşlar ve genel lüks havası demek.

İşte romantik stil hakkı almak için nasıl gösteren dokuz yatak odası bulunmaktadır.

Süslü Tavan Armatür

Yatak odanızı anında romantizm eklemek için bir yolu böyle Burada gösterilen altın renkli avize gibi, muhteşem, süslü tavan fikstür beraberdir. Kullanılması kolye ışıkları, davul şeklindeki tonları ve güzel başucu lambaları yatak odasına romantik bir parlaklık eklemek için başka yollar vardır. senin havai ışık ışık ayarı vardır, bu romantik tarzı tüm eşiniz ile romantik anlar paylaşma konusunda, hatta daha iyi sonuçta bu.

Pembe veya Kırmızı Vurgular

Çok fazla kırmızı bir yatak odası döner rağmen şatafatlı ve çok fazla pembe, kırmızı, pembe bir dokunuş tatlı sakkarin olabilir veya her ikisi bir başka nötr renk düzeni için romantizm ekler. gül kırmızı veya ruj pembe-atış yastıklar birkaç vurgular arayın, battaniye, küçük mobilyalar, çiçek atmak veya abajurlar tüm seçeneklerdir.

Bu Romantik renklendirin

Hiçbir açıkça tanımlanmış romantik renk şeması olmamakla birlikte, yumuşak renkler ve oldukça sınırlı paleti ile sopa istiyor genellikle edeceğiz. Her zaman yerine ya da en sevdiğiniz renkler eklemek için ücretsiz olmasına rağmen kremsi beyaz, allık pembe, whispery gri ve pastel şeftali yaygın romantik odalarda kullanılır. Yine de, çok parlak veya koyu tonları romantik tarzı için en uygun değildir, bu nedenle bu size diyoruz renkler ise, senin yatak odası’nın ana palet olarak, aksan olarak kullanın.

Romantik Yatak

Romantik bir yatak odası yumuşak yatak olduğunu ve hiçbir yerde bu daha belirgin yatakta fazla. Bir karıştırdı yatak etek, kalın yorgan ya yorgan, yumuşak çarşaf, ve Shams, yastık, bol ve yastıklar iki kişilik romantik cennete yatağını açmak atmak. Kanıt olarak, sadece burada gösterilen güzel yatakta bakabilirsiniz. konuksever, yumuşak ve sadece biraz abartılı: mükemmel romantik.

Muhteşem Başlık

Eğer yatak odasına sadece bir romantik dokunuş eklemek isterseniz, bu süslü yatak başlığı olun. Peluş döşeme, lüks tasarımı, çarpıcı renk ve göz alıcı stili burada bir kazanan gösterilen yatak başı yapmak, ancak mevcut neredeyse sonsuz seçenek vardır. Sadece romantik başucu bir açıklama yapmak gerektiğini unutmayın; Basit bir ahşap yatak başlığı bu bir çok diğer dekorasyon stilleri için çalışır, ancak.

Canopy Yatak

Az şey bir gölgelik yatak gibi romantizm söylerler. Eğer uyku çeyrek dolanmışlardı ipeksi kumaş hakkında tartışmasız duyumsal bir şey var, bütün yatak veya böyle gölgelik burada gösterilen biri sadece bir ipucu çevreler tam gölgelik tercih edin. Hatta kendi basit gölgelik-tam o sırada zımba veya kliplerle hoop buğulu kumaş ekleyebilir, yatağın başının üzerine tavandan büyük bir nakış çember askıya yapabilirsiniz. senin yatak’ın başlık etrafında zarif perdeler kumaşı düzenleyin, ve işte, güzel bir görünüm Burada gösterilen var.

Antika

Romantik bir stil için antika tüm oda süslemeleri gerekmez ve hatta orijinal antikalar kullanmak zorunda değilsiniz, ancak inkar edilemez eski stil, süslü cazibesi ile en az bir parça veya iki isteyeceksiniz. Burada gösterilen gibi bir gorgeously oyulmuş yatak git, ya da yatak odası romantik bir his vermek antika bir yan tablo veya şifoniyer seçin.

Işıklar

Dize ışıkları sadece tatil için vardır. Parlak renklere veya yanıp ampuller içinde yatak sarmak istemem, ancak beyaz ışıkların tek bir dize oldukça romantik. senin footboard veya başlık etrafında ışıklar sarın ya, perde çubuk üzerinde doorframe örgü onları, hatta yatak üzerinde tavan arasında. Sen Duman ve ateş endişelenmeye gerek kalmadan mum benzeri yumuşak bir ışıma elde edersiniz. Çok güzel.

Koyun postu Atma

Gerçek ya da sahte, ne kadar duygusal ve koyun derisi bir dokunuş davet olabilir görmek için burada gösterilen yatağın bir göz atın. Kalın ve cildinize karşı oh-so-yumuşak; Eğer yatak üzerinde ya da zemin üzerinde bir Pöstekimi yatıyordu zaman, yatak odanızın romantik bir yerdir hiç şüphe yoktur.

You may also like