Skip to main content

Kırmızı Yatak Odası İpuçları ve Önerileri

Kırmızı Yatak Odası İpuçları ve Önerileri

Kırmızı sıklıkla Tatil sezonunda düşündüm sıcak, canlı renktir. Bu renk seçeneği bazı için çok cesur olabilir ve normal renk kuzenleri-sarı ve turuncu için değiştirilir. Bununla birlikte, renk düzeni planlı ve nötr veya renk tamamlayıcı kullanıldığında özellikle yatak odası için güzel bir renk alternatiftir. Eğer DKOR İç Inc.- veya bir vurgu rengi olarak tasarlanan bu dinamik yatak odası olarak ana renk seçeneği-gibi kırmızı kullanmayı planlıyorsanız olsun; Burada karar vermenize yardımcı olacak bazı büyük fikirler ve fotoğraflardır.

Gray ile Kırmızı Nasıl Kullanılır

 Yatak odası Gri renk ile Kırmızı Nasıl Kullanılır

Kırmızı ve birlikte iyi gri eser; Bu eğlenceli gibi, Savio & Rupa İç Kavramları tarafından tasarlanan modern bir yatak odası. kırmızı desenli genel renk seçeneği boyunca ekler gibi ilginç ve dengeli tasarımı kullanmak için yeterli sıcaklık ve pizzazz gri kullanarak. rengin Bu aksan atmak yastıklar, lambalar, sanat dahil, ya da bir alan halı içinde yapılabilir.

Kırmızı ve Siyah Yatak Odası Seçeneği

 Kırmızı ve Siyah Yatak Odası Seçeneği

Kırmızı ve siyah klasik yarış arabaları ve 1950 Diners hatırlatır geleneksel renk kombinasyonu vardır. Bu renk kombinasyonu ürünler, sanat eserleri ve iç mekanlar için temiz, taşlı yüzeylerin sunulan Art Deco zamanında, yani popüler hale getirilmiştir. Birlikte bu renk ikiliyi ekleme hakkında Bir alternatif diğer nötr renkler ile birlikte kırmızı ve siyah bir ipucu kullanmaktır. Bu renk şeması böyle Busybee Design tarafından tasarlanan bu çağdaş yatak odası gibi daha erkeksi bir görünüm için idealdir.

Kırmızı duvar kağıdı Fikir

 Kırmızı duvar kağıdı Idea bulunan yatak odası

Kırmızı bir tek boyutlu oda orantılı görünmesini sağlar boşluk veya önceden kısaltma yanılsaması eklemek için yatak odasında bir odak noktası veya aksan duvar oluşturmak için kullanılabilir. Duvar bir vurgu duvar için büyük bir alternatif; Bununla birlikte, özel desenli duvar kağıdı Katedrali iki tür kullanır ve Burlington- benzersiz bir tasarıma düzenlenmiş Vahallan Belgeleri, tarafından tasarlanan bu geleneksel yatak odası olarak. Yani bu vurgu duvarının etkisini kaybetmemek için; Tasarımcı hangi denge renk düzeni ve genel tasarımı birkaç vurgu yastık ekledi.

Kırmızı Yatak Fikir

Kırmızı Yatak Idea yatak odası

Odana kırmızı rengini eklemeye diğer alternatif sizin yatak geçer. yatakta bir renk sıçrama nötr tonları kapsanan bir odaya küçük bir pop eklemek için mükemmel bir yoldur. Bu fikrin iyi bir örnek canlı ve sakin bir yatak odası yaratmak için kırmızı yatak örtüsü, yastık ve eğlenceli bir vurgu yastık kullanan Fiorella Design tarafından tasarlanan bu eklektik yatak odasında.

Kırmızı, Siyah ve Beyaz Yatak Odası Fikir

 Kırmızı, Siyah ve Beyaz Yatak Odası Fikir

yatak ve aksan duvarı içinde klasik siyah, beyaz ve kırmızı renk düzeni bej süet yatak ve bej duvar rengi ile bozuldu. Busybee Design tarafından bu eğlenceli tasarım uzun ve garip boy yatak odası sıcak ve rahat görünmesi için nasıl ince ve basit bir çözümdür.

Kırmızı Başlık Fikir

 Kırmızı Başlık Fikir

bir vurgu duvar içinde kırmızı kullanılmasının yanı sıra; Başka bir alternatif mobilya veya terrat Elms İç Mimarlık tarafından tasarlanan bu güzel yatak odası gibi bir yatak başlığı içinde kırmızı kullanmaktır. Sağlam bir kırmızı başlık kullanılabilir veya kırmızı kullanım küçük bir ipucu çizgili veya desenli tasarım eklemek istiyorsanız. Eğer bir nötr gölge dışındaki bir renkte bir yatak başlığı kullanmaya karar yoksa, dikkatli olmak gerekir nasıl aksesuarları gelecekte yatak ve oda; çünkü belirli renklerin veya kombinasyonları sınırlı olacak.

Kırmızı kullanma Fransız İlham Yatak Odası

 Kırmızı kullanma Fransız İlham Yatak Odası

Warline Boyama Ltd. tarafından bu kalça küçük kızın yatak odası tasarımı çocuğunuzla büyüyecek modaya uygun bir tasarım yaratmak için birlikte kırmızı ve beyaz nasıl kullanılacağı hakkında harika bir fikir. eğlenceli bir duvar kağıdı tasarım, kırmızı yatak başı, perde ve canlı vurgular kullanan eşsiz ve çağdaş Fransız country tarzı küçük bir kız, genç ya da misafirler için mükemmel bir oda oluşturmak için.

You may also like