Skip to main content

Madinga Tvist į nesenstantis spalvų schemą: Vonios mėlynai ir geltona

Redoing vonios kas dabar ir tada nėra malonus užduotis, ir dauguma mūsų neturi pinigų ar laiko patekti į dažnai renovacija. Būtent todėl renkantis vonios spalvų schemą , kuri tarnauja jums ne tik jų “naujausias tendencijas mieste” yra protingas ir praktiškas pasirinkimas. Tačiau yra keletas spalvų, atrodo, nesenstantis ir madingas ir tiesiog atsisako išeiti iš mados. Ir šiandien mes pažvelgsime vienas toks saugus, stilingas ir atjauninti spalvų derinys atrodo, kad bus atgaivinti savo vonios kambarys, o visada būna susiję – mėlyna ir geltona.

Svaiginimas eklektiškas pramonės vonios kambarys su pusjuodžiu šešiakampės plytelės ir geltonai vonia

Mėlyna ir geltona vonios yra daug smagiau nei daugiau konservatyvių tie iš tik mėlyna ir balta. Tai spalvų paletė pasiskolintas iš gamtos (įsivaizduoti saulėtekio giedrą vasaros dieną, gal, kaip jūs imtis spalvingas vaizdu į vandenyną!), O geltona buvimas prideda ryškumą ir šviežumą net labiausiai kuklus vonios kambarys. Rasti tą tobulą pusiausvyrą tarp atsipalaidavęs ir žavus, šios vonios įvairių atspalvių mėlynos ir geltonos įkvėps jus apkabinti šį nuotaikingą duetas.

Naršyti atspalvių ir stilių

Yra daug stilių, kad jūs galite apkabinti, kaip jums suteikti vonios kambariui mėlynos ir geltonos perdaryti. Dėl užkandžių, yra vis populiarus paplūdimys stiliaus su daugybe pakrantės Photoshop ir jūrmylių detales. Užuot tiesiog nusileisti sumuštas raudona, balta ir mėlyna kelią, pakeisti įmantrus raudonos su maloniu geltonos iki mados unikalus ir madingas vonios kambarys. Tiems, kurie siekia raminantis modernūs vonios kambariai su SPA stiliaus atmosferą, šviesos atspalviai AQUA ir turkis kartu su užuominomis pakantesnis geltona galite gauti darbą. Negalima apsiriboti sau tik viena “mėlyna” ir “šilta geltona”, ir ištirti daug atspalvių šių dviejų dinamiškų spalvų.

Melsvai pilka pakeičia tradicinius atspalvių mėlyna mėlyna šiame šiuolaikinio vonios

Vandens ir geltonos pridėti subtilus spalvos stilingo vonios

Grubus vonios kambarys su clawfoot vonia geltona ir tuštybė mėlyna

Plytelėmis sienos pritraukti įvairių atspalvių geltona ir mėlyna į vonios kambarį

Nuolat pateikti akcentai!

Dar nerimauja pridedant geltonos iki esamą vonios mėlynai ir balta? Kodėl gi ne pradėti su kūdikių žingsnių įtraukiant paprastas, bet efektyvus geltonais akcentais per rankšluosčius, pusė stalo šalia vonia, dušo suoliukas ar net tiesiog iš sienos meno kūrinys? Tiems, kurie ieško daugiau spalvų, taip pat gali kreiptis į vonią ar paskęsti geltonai užtikrinti, kad jums sukurti geresnę pusiausvyrą tarp dviejų dominuojančių atspalvių. Visada pakartokite akcentas spalva (tai būtų geltonos arba mėlynos spalvos) visoje vonioje mados išsamesnę išvaizdą.

Spalvingas geltona ir turkio paplūdimio stiliaus vonios kambarys

Mėlyna ir balta vonios kambarys su kriaukle geltonai

Iluminators vonia pavogs rodyti šiame laivybos tematikos vonios kambarys

Drąsiau mišinys

Mes jau publikuojami vonios, kurioje subtilus naudojimas mėlynos ir geltonos daro įspūdingą pareiškimą. Bet gal tai tiesiog ne tavo stilius, ir jūs galite norėti daugiau spalvingas vonios kambarys su eklektiškas blizgesį arba Bohemijos grožį. Gilesnės atspalvių mėlynos ir geltonos su blizgesnė apdaila galite pasukti iš pažiūros įprastą vonios į dramatiškas ir spalvingi erdvę, kuri bus akinti jums savo unikalumą ir energijos. Kuo tamsesnė dviejų spalvų, tuo stipresnis vaizdo kontrastas pasiūlyti. Žinoma, tai ne atrodo, kad gerai dirba švelniais, Šiuolaikinio vonios, bet ne visi bijo eiti paryškinti!

Pasakų eklektiškas vonios kambarys su tamsiai mėlyna ir nuotaikingas geltona dušo zonos

Veržlus milteliai kambarys ryškiai mėlynos ir aukso brūkšnys

Geltonos ir mėlynos sukurti spalvingą ir šiuolaikinių vaikų vonios kambarys

Prabangus struktūrine gyslele

Ak, kad Viduržemio jūros regiono vonios vilioti! Stiliai pavyzdžiui, Toskanos ir Maroko puikiai tinka vonios Puoštas geltonos ir mėlynos, ir jūs galite tonizuoti tiek spalvos ir modelio šiose atkakli nustatymus. Raštuotas plytelės mėlyna, Venecijos sienos geltonai ir aukso aplink vonios šurmulio ir veidrodžio užuomina sukurti prabangų ir egzotišką pabėgti, kad jums patiks už metus į priekį. Būtent šiose Vonios, kad geltona ir mėlyna veikia kaip tarp šiuolaikinės ir klasikinės nuorodą kaip jie susieti Viduržemio foną su šiuolaikinių detalių teikti geriausią iš abiejų pasaulių.

Spalvingas vonios kambarys su jaukia kaimiškas skundą

Viduržemio jūros regiono stilius vonios kambarys su puošniais dizaino ir mėlyna splah

Modernus Viduržemio vonios kambarys su apkrovų spalvos ir modelio

Tekstūruotos sienos geltonos spalvos atneš šilumą į Viduržemio jūros stiliaus vonios kambarys

 

You may also like