Skip to main content

Modern Çocuk Odası için Yaratıcı Ortak Yatak Odası Fikirler

Modern Çocuk Odası için Yaratıcı Ortak Yatak Odası Fikirler

Laughing … ağlama … oynarken … kavga. Paylaşılan kardeş yatak odası aktivite ve ihtiyaçlarını kovan olduğunu. Ve bu çocuklarının ortak yatak odası oluştururken anne mücadele için çok şey var demektir. gelişen kişilikleri ve ihtiyaçlar iki katı (veya daha fazla) ile, ebeveynlerin depolama, uzay ve her çocuğun bireysel tarzı karşılamak için zor bir görev sık sık bu.

İşte ortak tasarım zorlukları aşmak ve genç oda arkadaşı için mutlu ve fonksiyonel oda oluşturmak için bazı yararlı ipuçları verilmiştir.

Modern Çocuk Odası için Yaratıcı Ortak Yatak Odası Fikirler

Bir Erkek ve Kız Paylaşılan Odası oluşturma

Bir kardeşi için bir oda tasarlamak ve kardeş zor durumda bırakmak zorunda değildir. Aslında, muhtemelen paylaşımlı oda planlarken aşmak için en kolay meydan okuma.

onlar her kardeş başparmak yukarı verdiğini, uymak yaştasın eğer İlk adım, cinsiyet nötr olduğunu odası (duvarlar, halı, mobilya) ana öğeleri için altta yatan bir renk paleti seçmektir … vb. Beyaz ve gri, turkuaz ve beyaz veya birincil renklerin karışımı olarak Renk kombinasyonları erkek hem de kız iyi sonuçlar verir.

Bunun üzerine yatan paleti, tabaka tamamlayıcı renkleri ve desenleri tamamlamak için. gri ve beyaz odada Örneğin, sarı aksesuarlarla accenting deneyin. desen için, daha büyük bir geometrik şekil (ler) i ile çizgili, şerit ya da katı doğru eğilmek.

mobilya seçerken, temiz hatları ile mobilya tercih ve (yarış arabası açık veya uyku güzellik yatak yönlendirmek) olmayan temalı olduğunu ve bu tür lambalar ve pencere tedavileri gibi nötr renkli temel eşleştirme.

Genç damızlık için süper eğlenceli bir yatak odası yaratma heyecan verici bir parçası accessorizing ve tomurcuklanan kişilikleri maç için tasarım öğeleri özelleştirme edilir. bunlardan ikisinin de üyesi gibi oda hissettirecek tasarım öğeleri seçin. Böyle duvar sanatı ya ceket kanca olarak oda boyunca aksesuarları kişiselleştirin. Onların isimleri veya ilk baş harf Marquee ışıklar her mekana enerji ve heyecan pop ekleyin. Aynı şekilde, ustaca bir ya da iki aksesuar cinsiyet özgü temaları ekleyebilirsiniz, ancak renk koordine tutun. Kırmızı ile accessorizing Örneğin, onun için bir kırmızı itfaiye ile atış yastık ve onun için kırmızı bir çiçek ya kalp ile bir yastık deneyin. Her cinsiyet için tasarım düzeni tamamlayıcı ama özgüdür Depolama da birlikte sorunsuz bir oda alabilirsiniz (erkekler için kömür ve kızlar için sarı düşünüyorum).

Farklı Çağ için bir oda oluşturma

Bazen onun sadece Jeremy ve Sarah karşılamak gerekir, ancak 3 yaşındaki Jeremy ve 4 aylık Sarah kesinlikle tasarım anksiyete başka bir katman ekleyebilir değil.

mücadele için ilk şey, mobilya düzenidir. Bir bebek varsa, büyük ihtimalle bebeğe eğilimi ve gece odadan olacağım vardır. Mümkünse, beşik kapıya en ulaşılabilir olmak zıt köşelerinde veya duvarlara kendi yatak yerleştirin. Böyle pencereler ve ısıtıcıların Açıkçası yapısal elemanlar aksi dikte edebilir ancak tasarım amacı diğer uyanma biri olmadan her çocuğa en rahat bir gece uykusu vermektir.

Modern Çocuk Odası için Yaratıcı Ortak Yatak Odası Fikirler

Her iki kardeş hatta aynı anda, keyfini bir oyun alanı oluşturma, özellikle yorgun anneler ve babalar için, süper yararlıdır. Taban paspasları, minderler ve yumuşak büyük ürün sallanan at gibi ve çadır erişilebilir saklama kapları içinde eski çocuğun oyuncakları yerleştirin, ancak kat daha yüksek. Oynayacağı her ikisi için alanı ve eğlence özetlemek idealdir bu yüzden senin en genç kolayca olamaz dokun ona.

Örneğin, bir kitaplık, depolama küpü veya duvar ünitesi olsun, alt raflarda bebek dostu oyuncaklar ve öğeleri koyun. Sizin yürümeye başlayan veya daha büyük çocuk standı ve Lego sepeti için ulaşabilir.

Çocuklarınıza büyüyen ailenize göstermek elemanları dahil edin. Çocukların Fotoğraflar birlikte, her yenidoğan zamanına çerçeveli el izleri kendi yatak odasına sıcak bir aile ortamı eklerken onların genç veya daha yaşlı kardeş takdir etmelerini teşvik ediyoruz.

İki veya daha fazla için Geniş Depolama oluşturma

iki kat daha fazla mobilya ve depolama için bir odada yer bulma en zor görevlerden biri paylaşımlı oda tasarımı olduğunu. sizin beceriklilik ve düzenleme göz yüksek vitese tekme gerekir yerdir. çok fonksiyonlu ve paylaşılan tasarım olarak daha az, paylaşılan bir yatak odasında kesinlikle daha fazladır.

Bir başlangıca olarak, aerodinamik mobilya seçerken mümkün olduğunca geniş oda duygu tutmak ve depolama ve oyun için izin vermek önemlidir. Çocuklarınızın yaşta iseniz, ranzaları hep mükemmel bir seçimdir. L-şekilli veya dikey, bir ranza çoğu kez alanın verimli kullanımıdır ve ister dahili depolama altında.

Böyle katlanabilir çekmeceler olarak yatak saklama altında … bahsetmişken hep daha fazla yer yaratmada yardımcı olur ve mevsimsel veya sınırlı kullanım öğeleri tutabilir. yastıklarla Depolama sandıkları bir oyun tabloya bir oturma yeri olarak kullanılan yanı sıra oyuncak bir dağ gizlemeye edilebilir. çekmeceli bir duvar ünitesi bir şifonyer ve masa olarak çifte görev çekebilir.

o çok yer almaz ve hatta pek kullanılan öğeler için kapının üstünde, gelinler, masa üstünde yerleştirilebilir olarak Raf oyuncak organizasyon için süper uygundur. Benzer şekilde, yatağın ayak ucunda bir kitaplık yerleştirerek değerli duvar alanı almaz ve hatta bir lamba veya gece roman için yatağa yakın başka yüzey verebilir.

giyim için, duvar ve kapı kanca her gün için go-to öğeleri faydalıdır. Dolaba iki çubuklar (yani çift asılı) yüklemek böylece her çocuk ayrı asılı alanı olabilir.

, Becerikli, verimli, eğlenceli ve yaratıcı seçimler için size sopa eğer küçük olanlar için paylaşılan odası yaratırken olursa olsun tasarım zorluk, hiç şüphe yok ki çocuklarınız bayılacak bir yatak odası yaratacağız!

Nasıl çocuğunuzun yatak odası tasarımı yapacağız?

You may also like