Skip to main content

Vytvoriť perfektné domáce kancelárie v 8 krokoch

Váš domov je vaše hrad, ale tiež to môže byť ústredný veliteľské stanovište pre vaše podnikanie, alebo sekundárne pracovisko, ak často prinesie prácu domov. V druhom prípade nemusí mať moc vstup, pokiaľ ide o vzhľad vášho pracoviska úradu (alebo skrine). Avšak, ako kráľ alebo kráľovná vášho hradu, môžete navrhnúť a vyzdobiť váš domáci kanceláriu presne podľa vašich požiadaviek. Jedná sa o niekoľko tipov, majte na pamäti, ako si vytvoriť perfektné domáce kanceláriu.

Vyberajte starostlivo

Pri voľbe umiestnenia vašej domácej kancelárie, za hluk a dopravné faktory. Napríklad v prípade, že kancelária je v blízkosti ulice, môžete počuť ľudia pri chôdzi a / alebo jazdu tým. Zvážte prevádzku vo vašej domácnosti. Ak máte v pláne pracovať v kancelárii, keď zvyšok rodiny je doma, umiestňovať ju uzavrieť do kuchyne, kúpeľne alebo rodinný pokoj znamená, že by ste mohli mať veľa návštevníkov, alebo by ste mohli byť ľahko rozptýliť okolitých zvukov.

Na druhú stranu, ak máte malé deti, môže to byť najlepší umiestniť kanceláriu relatívne blízko ich herňa, takže môžete sledovať ich aktivitu.

Zoberme si minimalistický prístup

Justin Klosko, CEO a spoluzakladateľ s OCD Experience (Usporiadať a vytvoriť disciplína), hovorí: “Trendy prichádzajú a odchádzajú – ale bez ohľadu na to Pantone Color of the Year, môj večne obľúbený trend je minimálna estetické. Udržať si miesto na stole čistý s malými, non-rozptyľujúce prvky osobnosti tu a tam je rozdiel v produktivite a pomáha držať hlavu jasné. “

V skutočnosti, Mariko Baerg, realitné kancelárie v Bridgewell Real Estate Group vo Vancouveri, hovorí, že vidí trend v tomto prístupe. “Je to krok k minimalistický priestor s trochou neporiadku a sústrediť sa len na to podstatné :. Notebooky, bezdrôtovej tlačiarne / skenery, písací stôl a skrine”

Rezať káble (alebo aspoň schovať)

Bezdrôtových tlačiarní a skenerov je jeden spôsob, ako udržať tie škaredé drôty z pohľadu a znížiť pravdepodobnosť zakopnutie nad nimi. Klosko tiež odporúča laptop dva v jednom párované s bezdrôtovou nabíjacou podložku, bezdrôtovú klávesnicu a Thunderbolt dokov, ak budete potrebovať dvoch displejov. Avšak, ak nemáte bezdrôtové zariadenie, Klosko hovorí, že môžete skryť 99 percent svojich drôtov z byť videný. “Môžete to urobiť s ľstivým combo PVC potrubia, na suchý zips a väzieb pre montáž zdroje energie pod stolom a zmizol z dohľadu.”

Vyhnúť papiera neporiadok

Myslíte si naozaj potrebujete, aby všetky tieto dokumenty? Klosko radí čitateľom ísť bezpapierové. “Zbohom Rolodex a plánovač – digitalizáciou svoj adresár a udržanie svojho kalendára on-line, vaša sieť je doslova na dosah ruky či už na cestách alebo zatiaľ čo vy pracujete z domu,” hovorí. “Digitalizácia tiež umožňuje skenovať a skartovať dokumenty pre recykláciu, ktoré zabránia ďalšiemu používaniu papiera a záchrane planéty.”

prejsť zelená

Práca doma je lepšie ako byť v dusnom kancelárske budovy, ale stále si doma. Avšak, zeleň vám pomôže priviesť vonku dovnútra. “Rastlina, napríklad, prináša low-key zdroj života a farieb do každej miestnosti,” hovorí Klosko.

Baerg súhlasí s tým, že sa jedná o trend ona vidí v domácich kanceláriách. “Rastliny alebo zelená stena akcenty sú stále populárne, pretože sme väčšinou pri pohľade na monitory počítačov alebo naše mobilné telefóny, ktoré majú, že zelený aspekt je ľahké na oči a pomáha nám cítiť viac spojený s prírodou,” hovorí.

nech svetlo

Štúdie ukazujú, že ľudia, ktorí pracujú v prirodzenom svetle, sú produktívnejší, absorbovať viac vitamínu D, lepšie spať v noci a majú menej problémy s očami. Svetlo môže tiež zlepšiť náladu. A ak budete potrebovať ďalší dôvod, prečo dať svoje kancelárie v mieste, ktoré vám umožní využiť prírodného svetla, za to: Použitie prirodzeného svetla môže znížiť svoj účet za elektrinu.

Zapadnúť

Ak je vidieť z iných miestností v dome vašej kancelárie, zvážte, ako to bude ladiť s priľahlými oblasťami. Voľba štýlu a farby by sa mali dopĺňať, nie zrážať. Na fotografii hore, home office obsahuje architektonické detaily nájdené v celom house.However, ak môžete zavrieť dvere do svojej kancelárie, je tu väčšiu slobodu vo svojich rozhodnutiach dizajne a zdobenie.

Pridať inšpiráciu

Kým Klosko odporúča minimalistický prístup, hovorí, že by mala byť miestom pre osobné veci. Niekedy zobrazovanie vašich obľúbených vecí môže poskytnúť inšpiráciu a viesť k svojej najlepšej práce. Napríklad, ak ste umelec, zobrazí niektoré svoje kresby. Ak ste účtovník, ale máte radi cestovanie do exotických miestach, držať suvenírov blízko. Môžu vás inšpirovať, aby tvrdo pracovať, takže môžete udržiavať aktuálne životný štýl.

You may also like